• Неодамнешно
  • -10 %
Снег Планина Tapestry Ѕид Виси Шума Град ноќна Сцена НИ Пентагон Соба Дома Декорација Додатоци Ќебе 130Cm Полиестер

Снег Планина Tapestry Ѕид Виси Шума Град ноќна Сцена НИ Пентагон Соба Дома Декорација Додатоци Ќебе 130Cm Полиестер

DEN 475.00
DEN 527.52

Количина на стоки
Тековен

Снег Планина Tapestry Ѕид Виси Шума Град ноќна Сцена НИ Пентагон Соба Дома Декорација Додатоци Ќебе 130 Cm Полиестер Точка Име : Tapestry
Материјал : 100% Полиестер
Големина : 200cm x 150cm (79 x 59 инчи прибл.)
150cm x 130cm (59 x 51 инчи прибл.)
Употреба : Tapestry , Крпи , Пикник Душеци , Bedspread , Троседот Стол Покритие , Маса Крпа , Ѕид Уметност , Ќебе , Јога Душеци и Тавани.
Известување
1.Поради рака се намали и рака контролирана шиење , големината, со поголема или помала од 2% е дозволено .
2.Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина од светлината
3.На tapestry може да биде машина за мијат со средината на детергент и се исуши
Ние можеме да понудиме капка шпедиција , трговија на големо и Изменуваат , добредојдовте да контактирате со нас
I. Висока густина полиестер мала тежина трајни
II.Висока густина заклучување на плетење Трага униформа не надвор линија
III.Нова технологија за дигитално печатење во Светли бои
Ве молиме имајте во предвид : Мажите-направени дефекти не се гарантира , како што се на штета по употребата, вода demage и така натаму.
Ако не сте задоволни со вашите елементи , можете да разменувате објектот , но купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно превозот предмети , можете да направите како оваа :
Step1 : E-mail на нас во рок од 7working дена или разговор со нас од страна на Трговија Менаџер
Step2 : Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали Step3 : Враќање на предмети за нас со следење на број , а потоа ние ќе испорака право објект до вас веднаш .Ако заменетата не е достапно ,тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање .
Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас :
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги , ве молиме љубезно да потрае неколку минути да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас
Ако сте незадоволни со нашите објекти и услуги , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да остави негативни повратни информации , ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга.
Можете да контактирате со оставање на порака на Aliexpress или ни e-mail ;
Ние ќе ви одговори е-мејл или порака во рок од 24 часа во работни денови , 36hours на викенд

Други карактеристики

Големина:
150 x 130 cm, 200 x 150 cm
Материјал:
100% Полиестер
Обликот:
правоаголник
Техника:
Рачно изработени
Чистење Тип:
Рака Мие,Други,Машина Перат
Стил:
Обична
Бренд Име:
Шарени Булдог
Шема:
Печати
Тепих Продажба:
парче
Шаблон Тип:
Растенијата
Шема:
Печатени
Рамка:
No
Број На Модел На:
1GTLX0062
is_customized:
Yes
дизајн:
шума
Материјал:
Полиестер
Големина:
130 x 150 cm ,150 x 200 cm
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping ,мало
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар, шопинг центар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче, Кино
Модел 1:
Дрво Прстени Есен, Јавор Лисја Мртов Дрво Пустината
Шема 2:
Градскиот Пејзаж Куќи Градење На Море Мост Паднатите Лисја

Најдобри понуди