• Неодамнешно
  • -30 %
HUGSIDEA Kawaii 3D Куче француски Булдог/Бостон Terrier Печати Дневна Соба Теписи Дома Декор Затворен Doormats Спалната соба Добредојдовте Килими

HUGSIDEA Kawaii 3D Куче француски Булдог/Бостон Terrier Печати Дневна Соба Теписи Дома Декор Затворен Doormats Спалната

DEN 537.00
DEN 767.52

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на HUGSIDEA Дома Декор;"прегратка креативност,прегратка живот",HUGSIDEA ви донесе во magin царство.
Во HUGSIDEA Дома Декор Продавница,може да се создаде модерна уметност дома.
Било која слика сакате дека ние може да се печатат на нашите производи.Само сега.
- стануваат ВИП,се повеќе се изненади и попуст;
,ќе добиете попуст информации во најрано време;
Ве молиме имајте во предвид : Ние се предвидени капка превозот услуга,исто така може да испрати фотографија до вас за препродава; Ако одобрението за промет на големо,pls , ние ќе ви даде најдобра цена; Добредојдени да се прилагоди сопствена слика на нашата произведува.pls ; Ако го купите за заштита на времето истекува,pls и ние може да ви помогне да продолжи тоа.

Други карактеристики

Големина:
400mm x 600mm
Техника:
Машина Направени
дизајн:
Kilim
Употреба:
Молитва,Тоалет,Комерцијални,Дома,Спална Соба,Бања,Хотел,Декоративни,Отворено
Место:
Ходникот
Стил:
Европа
Обликот:
правоаголник
Измијте Стил:
Рака Мие
Бренд Име:
HUGSIDEA
Декорација Стил:
Morden уметност стил
Број На Модел На:
C0291CN
Материјал:
кадифен ткаенина
Начини на Продажба:
1pc(40x60x1.8cm)
Шаблон Тип:
Животните
Објектот:
теписи за дневна соба / на врата / кујна....
боја:
Како се покаже слика
Шема дизајн:
3d симпатична животно боксер куче шема
Материјали За Детали:
Фланелен
погоден:
вратата/кат/бања/кујна/спална соба...
Пад на Превозот и трговија на Големо :
Добредојде

Најдобри понуди