• Неодамнешно
  • -30 %
Бесплатен Превозот 50 компјутери/многу Висок квалитет Мини ОЕМ Тенис Тениски Рекет Топката Keychain/ Keyring Клуб Метал/Промоција подарок/ Сувенири

Бесплатен Превозот 50 компјутери/многу Висок квалитет Мини ОЕМ Тенис Тениски Рекет Топката Keychain/ Keyring Клуб Метал/Промоција

DEN 3104.00
DEN 4434.24

Количина на стоки
Тековен


Висок квалитет Мини тенис тениски рекет топката копче синџир/keychain/ keyring Метал
Материјал : Цинк На lloy
Големина : како се покаже слика
Тежина : 22 g/pc
Може да се испрати до пријател/корисниците како подарок/промоција стоки
Пакет : индивидуални ПП торба
pls ни даде вашата печати лого ! сите ОЕМ нема да се врати поддршка

Други карактеристики

Додаток Тип:
Други
Број На Модел На:
тенис keychain
Бренд Име:
POWERTI
одговараат за:
бадминтон торба, тенис торба, спортска торба, чанта, копче синџир
тениски рекет keychain:
тениски рекет keyring
тенис рекети keyring:
тенис рекети keychain
тенис на сувенири:
тенис промоција подарок
Количина:
50pcs
Функција:
ОЕМ производи
боја:
како Слика

Најдобри понуди