• Неодамнешно
  • -10 %
Слободен печат Бадминтон носат поставува Жените Дресови , Женски-Понг сетови ,Пинг-Понг сетови , Тенис кошула + здолниште црна сет 5062B

Слободен печат Бадминтон носат поставува Жените Дресови , Женски-Понг сетови ,Пинг-Понг сетови , Тенис кошула + здолниште

DEN 918.00
DEN 1019.52

Количина на стоки
Тековен

Жена еден сет .
1. Сите големина детали се мери со рачно, па би можеле да имаат податоци грешки во 1-2.5 cm;
2. Можете да нарачки со микс големина на Маичка и Кратки accroding на вашиот вистински тежина и височина, како што се Кошула L големина, и Краток XL.
3. Оние кои се во Азија големината не е Америка или Европа големина
4. Можете да ги пратите вашите пакети на веб-страница :
'

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
NAiMAi
Материјал:
Полиестер,Spandex
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Краток
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Анти-Pilling
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Кошули
Спорт Тип:
Тенис

Најдобри понуди