• Неодамнешно
Пријателство 729 Провинциски БИТКА II (БИТКА 2 Про, Моќен напад) Тенис на Маса Гума Пинг-Понг Сунѓерот

Пријателство 729 Провинциски БИТКА II (БИТКА 2 Про, Моќен напад) Тенис на Маса Гума Пинг-Понг Сунѓерот

DEN 1434.24

Количина на стоки
Тековен


Пријателство 729 Провинциски БИТКА II (БИТКА 2 Про, Моќен јамка) Тенис на Маса Гума Пинг-Понг Сунѓер - 729 доставени до Кина провинциски тим. Висок леплива и високо еластична, се создаде висок квалитет јамка моќ, во меѓувреме тоа ви обезбедува доволно контрола. Повеќе од 10 професионални провинциски тимови членови се користи . Во комбинација со напредните енергија складирање технологија, целосна поддршка за нови материјали 40 + топки. Тоа е најдобар избор за противничките играчи. Карактеристики : Лепливи Стил : Моќен напад/јамка Брзина : 12 од 15 Контрола : 13 од вкупно 15 Спин : 14 од 15 Импулсивен : 15 од 15 Цврстина : 38/39/40 Дебелина : 2.1

Други карактеристики

Број На Модел На:
БИТКА 2 Провинциски
Тежина:
Heavy Tip Light Handle (Offensive)
Гума:
Мозолчиња Во
Бренд Име:
729
дното:
сите
Baseboard Слој Број:
сите
Контрола Средства:
сите

Најдобри понуди