• Неодамнешно
  • -35 %
Bioaqua се Соочуваат со Крем Хијалуронска Киселина Лифт Белење на Кожата Хулахопки Столетните Анти-Навремено Крем корејски козметика особено женски 60g

Bioaqua се Соочуваат со Крем Хијалуронска Киселина Лифт Белење на Кожата Хулахопки Столетните Анти-Навремено Крем корејски

DEN 385.00
DEN 592.32

Количина на стоки
Тековен


BIOAQUA се Соочуваат со Крем Хијалуронска Киселина Лифт Белење на Кожата Хулахопки Столетните Анти-Навремено Крем корејски козметика особено женски 60g


Други карактеристики

Употреба:
Лице
Тип На Објект:
Крем
Функција:
Навлажнувачки
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
НЕМА.BQY4587
НЕТО-WT.:
60g
Дали увоз:
no
Наменет За:
Валута
Соодветни типови на кожа:
Општи
Спецификации:
Нормално спецификации
Посебно се користи козметика:
no
Ефект:
Анти-навремено, хидрантни, активирање на негување, навлажнувачки
Гаранција За Квалитет Период:
3 Години
Емулзија / крем категорија:
Емулзија крем

Најдобри понуди