• Неодамнешно
  • -39 %
Целосна Ефективна Поправка Полжав Суштината Око Крем за Очи Навремено Подпухналост Темно Круг Очи Лифт Зацврстување Крем Против Стареење

Целосна Ефективна Поправка Полжав Суштината Око Крем за Очи Навремено Подпухналост Темно Круг Очи Лифт Зацврстување Крем

DEN 117.00
DEN 191.04

Количина на стоки
Тековен


Целосен Ефект Полжав Суштината Око Крем Најдобрата Грижа за Око Брчки Подпухналост Фини линии, Темно Круг Око Лифт Крем Против Стареење 2 ПАРЧИЊА 30 G
Она што е Полжав Крем? Ако никогаш не сте парти полжав крем . Овие соединенија, која се лекува и да се заштити од полжав на кожата од оштетување како што слајдови во текот тешко, нерамни површини, исто така, имаат корист за луѓето. Античките Грци првиот пропишаните на лигите да се лекува воспалена кожа, и полжав земјоделците забележале нивните раце беа помеки и имале помалку прекини, по ракување со лигави суштества. не двоумете се да се избере тоа . Идејата за користење на полжав лигите да се лекува кожата е околу векови, и состојки природно се наоѓаат во полжав крем може да се имитираат high-end хемиски убавина третмани. Чистење на областа на кожата каде што ќе се применуваат крем, перење со природни благ сапун. Се применува локална примена од 1 до 2 пати на ден. Сува кожа; применуваат крем за погодената област со нежна масажа додека се апсорбира. "Својства на Полжав Крем ОМЕКНУВА ГОЛЕМ ПРОЦЕНТ НА стрии И ЦЕЛУЛИТ ЕЛИМИНИРА ЛУЗНИ од АКНИ, МОЌЕН ПРИРОДНИ АНТИ-НАВРЕМЕНО АКЦИЈА ЗГАСНУВА ЛУЗНИ, ДУРИ и ОНИЕ кои се МНОГУ ДЛАБОКИ ИЛИ СТАРИ ЕЛИМИНИРА ЗНАЦИ И КОЖНИ БОЛЕСТИ ОТСТРАНУВА ИЗГОРИ ЛУЗНИ И BIRTHMARKS ПРЕПОРАЧУВА ВО ПОСТ-ХИРУРГИЈА ТРЕТМАН за ДА се СПРЕЧИ ФОРМИРАЊЕТО НА KELOIDS И ЛУЗНИ ОТСТРАНИ МРТВИТЕ ИЛИ НЕФУНКЦИОНАЛЕН КЛЕТКИ, што ДОВЕДУВА ДО РАЗВОЈ НА ЗДРАВИТЕ КЛЕТКИ. Како Полжав Крем се Користи Со својот моќен, кожата-љубов протеини, полжав крем се користи во модерните убавина третмани за да се смири, да го ублажи, па дури и регенерира кожата клетки. Сето ова благодарение на извонредните квалитети на полжав протеини. Тоа е ставено во промет како и на анти-стареењето и blemish-борба. Полжав Крем "полжавот е познат за да се спречи и да се елиминира брчките и ублажување на стрии, се елиминира лузни предизвикани од повредите, од прв степен изгореници и акни, отстранување, и да ги елиминираат сончевите дамки. Она што е во Полжав Крем Полжав екстракт содржи висока концентрација на колаген, хијалуронска киселина, glycoproteins и бакар пептиди. Тоа е, исто така, се покажа како ефикасна во отстранување на брадавици на кожата. тоа ќе ви даде satisfication резултат . Полжав крем е убавината производ добиен од лигите, или екстракт, дека полжави ослободување од нивната кожа. Додека изненадувачки извор за индустријата за убавина, изводот се продаваат како навлажнувачки и исцелување компонента во сè, од blemish креми за тело лосиони.

Други карактеристики

Употреба:
Око
Тип На Објект:
Крем
Пол:
Женски
Функција:
Анти-Подпухналост,Темно Круг,Анти-Стареењето,Навлажнувачки
Состојка:
полжав суштината на колаген
НЕТО-WT.:
30g
Број На Модел На:
SNAILEYE2

Најдобри понуди