• Неодамнешно
  • -5 %
Argireline+Алое Вера+Колаген Шест Пептиди Хијалуронска Течни Против Брчки Серум За Лице Крем За Нега На Кожата Анти-Стареењето Столетните

Argireline+Алое Вера+Колаген Шест Пептиди Хијалуронска Течни Против Брчки Серум За Лице Крем За Нега На Кожата Анти-Стареењето

DEN 91.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен


Земја на потекло : Кина
Производство датум : Нова
Рок на траење : 3 години
Време на испорака Забелешка : Ако не ја прими стоката во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака. Кога ќе ја доби на parcle ,Ако не сте задоволни или имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас и не ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Оцени за првиот, затоа што тоа значи негативни повратни информации, ние ќе го решиме проблемот, ви благодарам. Имајте на ум дека за време на испорака може да се разликуваат, особено за време на строги царинските провери и периоди. Време На Испорака
Сад/Велика Британија/Австралија
16-25 работни дена
19-28 работни дена
Бразил/Јужна Америка/Италија
Може да трае 4-6 недели поради инспекција обичаи
Франција/Шпанија/Германија/Источна/Западна Европа/Други земји
Може да потрае и до 3-4 недели поради инспекција обичаи
Информациите се обезбедени од страна на превозот на компанијата.
Важни Информации
Индикации : Сите типот на кожата
Целата состојки : deionized вода, Argireline, пропилен гликол, xanthan гуми за џвакање, алантоин, вештерка шумска екстракт, колаген, алое екстракт, коензим Q10, екстракт од квасец, морски колаген. Приближната превозот време за различни региони, како што следува :
Времето за испорака е приближно 16-25 работни дена за повеќето од велика БРИТАНИЈА и САД дестинации.
Шест пептиди без било токсичност,нема потреба да се инекции,може да интервенира сигнал мускулната контракција, намалување на силата на мускулната контракција,се намали појавата на динамични линии и да ги елиминираат фини линии,може ефективно да се реорганизира колаген, еластин,зголемување на активноста на еластин,да се релаксираат на лицето линии,мазни брчките.
Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена, ви благодариме за вашиот вид разбирање. Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или данок за Испорака Метод : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници) Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и ќе имаат следење на број. Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја). Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.

Други карактеристики

Употреба:
Лице
Тип На Објект:
Крем
Земја/Регион на Производство:
Кина
Функција:
Анти-Стареењето
сертификација:
GZZZ
Состојка:
Други
Сертификат Број:
2015009418
Бренд Име:
QYF
GZZZ:
HGZWBZ
Број На Модел На:
Други
Пол:
Женски
НЕТО-WT.:
10ml

Најдобри понуди