• Неодамнешно
BIOAQUA Овошје Рака Крем Праски/Банана Анти-стареење, Анти-chapping Навлажнувачки Негување Рака Крем За Зима за Нега на 6 Стил Нега

BIOAQUA Овошје Рака Крем Праски/Банана Анти-стареење, Анти-chapping Навлажнувачки Негување Рака Крем За Зима за Нега

DEN 96.00

Количина на стоки
Тековен


BIOAQUA Овошје Рака Крем Праски/Банана Анти-стареење, Анти-chapping Навлажнувачки Негување Рака Крем За Зима за Нега на 6 Стил Нега

Други карактеристики

боја:
apple 30g, лимон 30g, круша 30g, банана 40g, манго 50g, праски 30g
Употреба:
Рака
Тип На Објект:
Крем
Број На Модел На:
рака крем
Функција:
Навлажнувачки,Негување,Анти-chapping
Бренд Име:
Aichun
Мирис:
Други
Земја/Регион на Производство:
Кина
Состојка:
мешани
НЕТО-WT.:
30g

Најдобри понуди