• Неодамнешно
Телефон Случај За Nokia 5 Паричникот Кожа Случај За Nokia 3 Паричникот Телефон Случај За Nokia 6 Lumia 540 535 Мобилен Телефон случај

Телефон Случај За Nokia 5 Паричникот Кожа Случај За Nokia 3 Паричникот Телефон Случај За Nokia 6 Lumia 540 535 Мобилен

DEN 191.52

Количина на стоки
ТековенПродажба Точка :
1.100% сосема нов од Hong Baiwei;
2.СТП Кожа + Мека TPU Силикони ( Ултра-тенок и издржливи Лесно да се Инсталира )
3.Нудат инстант сите околу заштита од гребнатини
4.Disigned како Паричникот Торбичка Случај ,Карта на слотови и внатрешниот џеб за вршење на ИДЕНТИФИКАЦИЈА, парични средства и кредитни картички;
5.Направени од добар квалитет СТП кожа и меки TPU материјал, Обезбедува максимална заштита и спречува гребнатини, чипс и нечистотијата од акумулира.
Ние Ќе го провериме Секој Случај за Да се Осигура Сè Е во РЕД Пред Sended
Ние Ќе испратиме цел во 1 или 2 дена По Плаќање Оствари
Ние ќе Пакет Добро
Телефон Случај За Nokia 5 Паричникот Кожа Случај За Nokia 3 Паричникот Телефон Случај За Nokia 6 Lumia 540 535 Мобилен Телефон случај
Answer : ___________________________ Note : Слики за refernce само, ве молиме изберете ја вашата правото модел случај кога место со цел
Совршено Погодни
За Nokia 3
За Nokia 5
За Nokia 6
За Nokia Lumia 540
За Nokia Lumia 535
Sh ipping :
Ние брод во 1-3 дена по расчисти исплата(со исклучок на викенд и државни празници),ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
Се враќа и Размена Политика :
Ние прифаќаме враќање и замена ако објектот има каков било дефект.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена, во однос на сите прашања.Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди пријатен шопинг искуство.Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се постигне задоволство,ако има било кое прашање или загриженост со вашата нарачка,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Повратни информации :
Елени клиент, ве Молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба.Ќе биде многу ценет.Ако имате какви било прашања или проблеми,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се потрудиме да ви помогне

Други карактеристики

Материјал:
За Nokia 3, За Nokia 5, За Nokia 6, За Nokia Lumia 540, За Nokia Lumia 535
Бренд Име:
HongBaiwei
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Nokia
дизајн:
бизнис
Големина:
For Phone
Карактеристики:
за случај
Стил:
Стил
Модел:
Мобилен Телефон Случаи & Кеси Додатоци
Функција:
Функција
Тип:
Телефон случај Додатоци & Делови

Најдобри понуди