• Неодамнешно
  • -32 %
Паричникот Магнет прекривачот Кожа Случај За Samsung галакси J5 Година J510 J510F случај За Samsung J5 2015 J500 Coque свила Шема

Паричникот Магнет прекривачот Кожа Случај За Samsung галакси J5 Година J510 J510F случај За Samsung J5 2015 J500

DEN 124.00
DEN 181.92

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на Нашиот Магазин
Сакате да имате среќен шопинг!!!
Внимание !!!! Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи по парцела лево Кина , ве Молиме да не го отвори спорот, ако вие не може да се прими во 60 работни дена . Ако сакате да ја пратите пратката до испорака успешно , pls изберете Кина пост воздух mail со додавање на дополнителни трошоци ,
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!!
Ве молиме понуда примачот е полна вистинско име во цел.
Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига!
1,прифаќаме различни плаќање : Visa ,Master Card ,Зачувам
2, голем попуст е достапен за вас ако ви треба голем износ , ве молиме контактирајте со нас .
1,Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. 2,Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда. 3,На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .Ние ќе се пресмета превозот цена за вас .Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат. 4, Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход 1. Ние нудиме целосна наплата ако не го добиете вашиот цел на нашата вети време.
2. За квалитетот на производот проблеми ,ве молиме контактирајте со нас и ни обезбеди и со докази во рамките на 3.дена по приемот .Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само за поправка. 4. Како предмети се враќаат, купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест
1,ве Молиме контактирајте со нас пред да замине било неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот ,ви Благодариме 2, во Врска со Спорот : Пред да го отвори спорот, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние може да се направи нешто подобро, или враќање на пари за да можете повеќе да се повтори.

Други карактеристики

Материјал:
За Samsung J5 2015 Година, За Samsung J5 2016 Година
Бренд Име:
VBNM
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
дизајн:
Сјајни,Метален
Големина:
For Samsung
Карактеристики:
Нечистотија-отпорен на
Одговара Модел На Телефон:
За Samsung Галакси J5 2016 Година
квалитет:
Висок Квалитет,Одличен A++++
Функција:
Fundas Capa Став coque Заштитни
Стил:
Луксузна & Гроздобер & Ретро & Fashion
Материјал:
Hight Квалитет Slik Кожа + Назад Тежок Случај
Опис 1:
Мобилен Телефон Кеси Заштитна Случаи Торбичка
Опис 2:
Магнет Магнетни Со Кредитна Картичка Носителот
Опис 3:
Ултра Тенка Кожа Флип Stander Телефон Случај
Луѓе:
Подарок за жените, маж,Девојка,Момче

Најдобри понуди