• Неодамнешно
  • -39 %
За Oneplus 5 Случај Меки Силиконски Телефон Случаи За Oneplus 5 Покритие За Еден Плус 5 Случаи за Еден плус 5 A5000 Oneplus5 Coque 5.5

За Oneplus 5 Случај Меки Силиконски Телефон Случаи За Oneplus 5 Покритие За Еден Плус 5 Случаи за Еден плус 5 A5000 Oneplus5

DEN 89.00
DEN 145.44

Количина на стоки
Тековен

html
Опис На Производот>>>
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Искусни КК постапка. Производите се продаваат и дома и во странство, освојувајќи корист и комплимент од клиенти.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни.com/store/all-wholesale-products/636329. Време на испорака : Преку Ali Express Saver Превозот : Генерално, 26-36 работни дена.
Нашите Предности >>
Пад на Превозот поддршка , ќе се обезбеди слики
Вистински Бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Брзо се Подготви објект во 48 часа
Трговија на големо може да уживаат ГОЛЕМИ попусти и Брза испорака метод Бесплатен превозот
Нашата Компанија Предност>>>
Обезбеди вистинска слика за повторно продавачот!
Продажба На Точки >>
Совршено опремени +Висок квалитет TPU + Луксузни Модни Шема + Бесплатен Превозот + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна
Превозот 1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Совршено одговара на обликот. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена. Квалитет на производи со најниската можна цена. BEBIRDCASE е посветен на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и одлична услуга. BEBIRDCASE е вашиот Најдобар избор.Моден дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме.

Други карактеристики

Бренд Име:
BEBIRDCASE
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Oneplus
Големина:
5.5
Карактеристики:
Моден Насликани 2017 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Маска
дизајн:
Цвеќиња,Ткаеше,Симпатична,Спорт,Егзотични,Животински,Сјајна,Апстракт
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
Микс Боја&Drop превозот:
Целосна Поддршка
Обрасци:
Цвет,Цртан Филм,Животно ,Пејзаж,Дрво,Девојка
Стил:
3D Олеснување Мека TPU Случаи Кеси Опфаќа Мода Печатени Мека Мобилен Телефон
Времето на Пазарот:
2017 Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque Fundas Школка Capa
Продажбата на начин:
Трговија на големо и на Мало со бесплатен превозот
Карактеристика 2:
Луксузна 3D Печатење Телефон Случај,30g
Материјал:
Ултра Мека Silm Тенка TPU Силиконска Маска
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++,25 Patters Печатење
Одговара на Моделот:
За Oneplus 5

Најдобри понуди