• Неодамнешно
  • -32 %
Ултра тенок Случај За Алкател Pixi 3 4G 5019D 4.5 Назад Насликани Телефон Покритие За Алкател Pixi 3 4G 5019D Мек Силикон Случаи Школки

Ултра тенок Случај За Алкател Pixi 3 4G 5019D 4.5 Назад Насликани Телефон Покритие За Алкател Pixi 3 4G 5019D Мек Силикон

DEN 86.00
DEN 126.72

Количина на стоки
Тековен


Packa моб може да бидат пријавени како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас .Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Квалитет на производи со најниската можна цена. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд).
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти, го Спречува Вашиот Телефон Падне. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Овие се купувачите одговорност . Ние само брод да се потврди цел адреси. Моден Стил : 3 D Олеснување Стерео Шарени & Луксузни Брза пратка во рок од 1-3 дена + Брз одговор Капка Превозот Поддршка! Мешана Боја Поддршка! Трговија На Големо Поддршка! Функција : Ултра Тенок+Прецизни Дупки+Шарени Печатење Насликани
Ве молиме кликнете на"view мојата продавница" или "view my Topselling Производи" за да добиете повеќе предмети што сакате со количката. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Само задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат Совршено опремени За Алкател Pixi 3 4 G 5019 D Meterial : Висок квалитет на Меки Силиконски . Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози .

Други карактеристики

Материјал:
TPU
Бренд Име:
cli
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Симпатична,Украсени
Големина:
4.5 inch
Карактеристики:
2017 Сосема Нов Мек Силикон Покрие Случај Насликани Шема Coque Fundas
Компатибилен Бренд:
За Алкател
Тип:
Назад Заштита На Телефонот Случај
Одговара:
За Алкател Pixi 3 4G 5019D
Стил:
Шарени Печатење Насликани Модел Мода Млада Атрактивна Fundas
Функција:
Нечистотија-reisitant / Анти-удар / Не е деформирано
Материјал:
мек силикон
квалитет:
А+++++
дизајн:
Ултра Тенок / Шарени Печатење Насликани
Поддршка:
Пад на превозот / Микс боја / трговија на Големо
Времето на Пазарот:
2017 Сосема Нов

Најдобри понуди