• Неодамнешно
  • -12 %
Фудбал Жито Пластични Случај Shockproof Покритие За Samsung i8190 Galaxy S3 mini Хибрид Задниот Поклопец

Фудбал Жито Пластични Случај Shockproof Покритие За Samsung i8190 Galaxy S3 mini Хибрид Задниот Поклопец

DEN 152.00
DEN 172.32

Количина на стоки
Тековен


Decription
Карактеристики
- 100% Сосема Нов Хибрид Пластични + Силикони Случај маска
- Fashion & shinny изглед случај
- Услужни и удобно се чувствуваат
- Прилагодени дизајн за лесен пристап & употреба на сите функции.
- Врвен квалитет дизајн и конструкција.
- Надвор LCD екран е отворена, што не се опфатени.
- Го заштитува вашиот телефон од заеднички удари, палец отпечатоци, прашина и гребнатини
- Компатибилен : Samsung i8190 galaxy s3 mini
Pakage : Поли торба спакувани
Боја : Црна,Сива, Бела,Сина,Жолта,Розова,Црвена,Виолетова,Портокалова,Зелена avaiable Објект Прикажани

Други карактеристики

дизајн:
Бизнис,Спортски
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy S3 Mini i8190
Големина:
4
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
icovercase
Карактеристики:
Shockproof Тежок Случај
Мало Пакет:
No
Материјал:
Пластични + Силикони
боја:
10 бои
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
за Samsung Галакси S3 mini i8190
Тип:
Хибрид Shockproof Случај
Функција:
Анти шок маска

Најдобри понуди