• Неодамнешно
  • -32 %
Меки Силиконски Случај За Coque Samsung А5 2015 Мода Печатени Покритие За Галакси А5 2015 A500 A500F A500H Мобилен Телефон Случај

Меки Силиконски Случај За Coque Samsung А5 2015 Мода Печатени Покритие За Галакси А5 2015 A500 A500F A500H Мобилен Телефон

DEN 71.00
DEN 104.16

Количина на стоки
Тековен


.
Меки Силиконски Случај За Coque Samsung А5 2015 Мода Печатени Покритие За Галакси А5 2015 A500 A500 F A500 H Мобилен Телефон Случај
Опис >>
Уживајте во 5% Попуст доколку се купи на повеќе од 3 ЕЕЗ
[Материјал] : Висок Квалитет на Мек Силикон за Samsung Галакси А5 2015 Година / A500 / СМ-A500 F
[Случај Големина] : 5 Инчен Телефон.. Големината [139.3x69.7x6.7mm]
[Стил] : Светло Стил + Смешно Прилично Симпатична Модел На Кожата
[Функција] : Транспарентна + Ултра Тенок Тенка + Мек, Флексибилен
[Функција] : Резервни Заштитни Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорен на
[Услуга] : Врвен Квалитет Осигурување + Брзо Брод во 1-2 дена
Капка Брод Поддршка !! Трговија На Големо Голем Попуст За Поддршка !!
Телефон Случај Шоу
Повеќе Слики за Samsung Галакси А5 2015 ,ве Молиме Кликнете на>>
. Услуга : Превозот : 1. Ние гарантираме за да превозот надвор рок од 1-2 дена по исплата потврда ( се Очекува Празник ќе го одложи ) 2. Ве молиме љубезно се обезбеди вашето Име и презиме ( Обично е три name), ако сте од Русија,Или ќе го пропушти recieving вашиот парцела.ви благодариме. 3. Ние брод во светот од страна на EMS , DHL, UPS-от , Fed Ex , ТНТ , E-Пакет , Кина Пост итн.
За Повратни Информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди на преглед.
Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации,ви благодариме!
На dd нас :
Доколку ви се допаѓа нашата продавница,може да се задржи во умот нашата онлајн продавница : WISAPI Продавница
За да најдете ни лесно следниот пат, Можете да :

Други карактеристики

Бренд Име:
WISAPI
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
дизајн:
Мат,Обична,Ткаеше,Транспарентна
Големина:
for Galaxy A5 2015 / 5 inch
Карактеристики:
HD Слики
Материјал:
100% Нов & Висок Квалитет Меки Силиконски Гел TPU
Боја & Шаблон:
Моден Различен Модел Тип
Функција:
Јасно TPU Случај, Силикони Случај, Гума Случај
Fundas Карактеристика:
Само Креиран За Цртање Додатоци
Име На Телефон 1:
За Samsung Галакси А5 2015 Случај
Име На Телефон 2:
за A500 Школка
Име На Телефон 3:
за СМ-A500F Coque
моден дизајн:
Лесно да го вметнете и Отстранете
Продажба Начин:
промет на големо и промет на мало со
капка shpping:
Поддршка

Најдобри понуди