• Неодамнешно
  • -22 %
HATOLY За Capa Nokia 6 2017 Случај Мека Litchi TPU Солиден Назад Случај За Nokia 6 Покритие За Nokia 6 2017 Телефон Fundas 5.5

HATOLY За Capa Nokia 6 2017 Случај Мека Litchi TPU Солиден Назад Случај За Nokia 6 Покритие За Nokia 6 2017 Телефон Fundas

DEN 134.00
DEN 171.84

Количина на стоки
Тековен


[Применува Модел] : Случај За Nokia 6 5.5 инчен
[Материјал] : Направен од Висок Квалитет со Силиконска
[Функција] : Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Ве Молиме Внимание
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број ,Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail)
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Други карактеристики

Бренд Име:
HATOLY
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Nokia
дизајн:
Обична,Бизнис
Големина:
Case For Nokia 6 5.5 inch
Компатибилен Модел:
Случај За Nokia 6 5.5 инчен
Материјал:
Slicone
боја:
Црна,NavyBlue,Црвена,Сива
дизајн:
Мода,Луксузни,Бизнис
Функција:
Нечистотија-Resistan ; Анти-Удар,Анти-отпечатоци

Најдобри понуди