• Неодамнешно
  • -23 %
4000mAh/6000mAh Батерија Полнач Случај За iphone X Преносни Батеријата Случај Моќ Банка Пакет Надворешни Полначот Случај Маска за iphone X

4000mAh/6000mAh Батерија Полнач Случај За iphone X Преносни Батеријата Случај Моќ Банка Пакет Надворешни Полначот Случај

DEN 904.00
DEN 1174.56

Количина на стоки
Тековен


4) Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете
продавачот и купувачот на половина. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Тоа обвиненија многу брзо, и не треба кабел за полнење да се појави Овој производ е дизајниран како заштитни случај направите резервни копии на батеријата, кој може да се заштити вашиот телефон добро.Вие се согласувате да ги сите
погоре-наведениот политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да контактирате со нас
веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на празникот
сезона. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Поради временската разлика,можеби и ние не може да ви одговори веднаш,но ние ќе се врати до вас со првите 24 часа,ги исклучува време на викендите и празниците. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Тоа може да го полните вашиот мобилен телефон во секое време и насекаде каде Што е погодна за стојат од страна на напојување на патување, туризам, долги бизнис во автомобили и бродови, работа на терен или моќ прекинување средини.
Производот Гаранција :
1. Ако ви треба брза испорака,ве молиме контактирајте со нас!
Батеријата предмети не може да се брод со Брза испорака, pls контактирајте со нас за детали!
1. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа,ве молам само да ги споделите со нас. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Спецификации : Тип : литиум Полимер батерија Капацитет : 4000mah За i Phone X 6000m AH За i Phone X Забелешка : Две Капацитет, ве молиме, изберете ја капацитет сакате! Влезен напон : DC 5 V Излезен напон : DC 5 V Пакет се Вклучени : 1* Конектор за Напојување случај покритие за i Phon X
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.

Други карактеристики

Функција:
моќ случај
Бренд Име:
GOLDFOX
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone X
Капацитетот На Батеријата:
2000-4999mAh
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Материјал:
ABS
SKU:
A2971/A2972
боја:
црна/црвена
Капацитет 1:
4000mAh батеријата случај за iphone X
Капацитет 2:
6000mAh батеријата случај за iphone X
Известување:
ве молиме, изберете ја капацитет ви се допаѓа,ви Благодарам.

Најдобри понуди