• Неодамнешно
  • -7 %
AiLiShi Фабрика Директни! Случај За Шега Cumulus 6 HD Луксузни Флип СТП Кожа Случај Ексклузивни Посебни Телефон Покрива Кожата+Следење

AiLiShi Фабрика Директни! Случај За Шега Cumulus 6 HD Луксузни Флип СТП Кожа Случај Ексклузивни Посебни Телефон

DEN 191.00
DEN 205.44

Количина на стоки
Тековен


Се истакна :
Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.
За Плаќање
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ 2. Ако сакате да се направи голема цел , ве молиме контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како можеме да ви дадеме повеќе попуст. 3. Совет : Aliexpress треба 12-24 часа за да се провери вашиот плаќањето, ве молиме да бидете трпеливи. 4. Понекогаш,ако не на плаќање преку банкарски трансфер, вашата банка може да треба 3-5 работни дена за да потврдите.(на пример,некои Бразил Boleto).кога вашата уплата е потврдена,ние ќе ви ја испратиме во 1 - 3 дена.
5.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay

Други карактеристики

Материјал:
СТП Кожа
Бренд Име:
AiLiShi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Анти-удар
дизајн:
Ткаеше
Големина:
100% Perfectly Match
Карактеристики:
Единствен Носител На Функција
Компатибилен Бренд:
За ЧУЧУЛИГА

Најдобри понуди