• Неодамнешно
  • -32 %
За Huawei Чест 6x Случај Меки Силиконски Мермер Печатени Задниот Поклопец за Чест 6 X GR5 2017 TPU Телефон Случаи За Мате 9Lite Торба

За Huawei Чест 6x Случај Меки Силиконски Мермер Печатени Задниот Поклопец за Чест 6 X GR5 2017 TPU Телефон Случаи За

DEN 71.00
DEN 104.16

Количина на стоки
Тековен


.
За Huawei Чест 6x Случај Меки Силиконски Мермер Печатени Задниот Поклопец за Чест 6 X GR5 2017 TPU Телефон Случаи За Мате 9 Lite Торба
Опис >>
Уживајте во 5% Попуст доколку се купи на повеќе од 3 ЕЕЗ
[Материјал] : Висок Квалитет на Мек Силикон за Huawei Чест 6 X / GR5 2017 / Mate9 Лајт
[Случај Големина] : 5.5 Инчен.. Телефон Големина [150.9x76.2x8.2mm]
[Стил] : Светло Стил + Смешно Прилично Симпатична Модел На Кожата
[Функција] : Транспарентна + Ултра Тенок Тенка + Мек, Флексибилен
[Функција] : Резервни Заштитни Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорен на
[Услуга] : Врвен Квалитет Осигурување + Брзо Брод во 1-2 дена
Капка Брод Поддршка !! Трговија На Големо Голем Попуст За Поддршка !!
Телефон Случај Шоу
Повеќе Слики за Huawei Чест 6 X,ве Молиме Кликнете на>>
. Услуга : Превозот : 1. Ние гарантираме за да превозот надвор рок од 1-2 дена по исплата потврда ( се Очекува Празник ќе го одложи ) 2. Ве молиме љубезно се обезбеди вашето Име и презиме ( Обично е три name), ако сте од Русија,Или ќе го пропушти recieving вашиот парцела.ви благодариме. 3. Ние брод во светот од страна на EMS , DHL, UPS-от , Fed Ex , ТНТ , E-Пакет , Кина Пост итн.
За Повратни Информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди на преглед.
Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации,ви благодариме!
На dd нас :
Доколку ви се допаѓа нашата продавница,може да се задржи во умот нашата онлајн продавница : WISAPI Продавница
За да најдете ни лесно следниот пат, Можете да :

Други карактеристики

Бренд Име:
WISAPI
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Мат,Обична,Ткаеше,Транспарентна
Големина:
for Huawei Honor 6X / 5.5 inch
Карактеристики:
HD Слики
Материјал:
100% Нов & Висок Квалитет Меки Силиконски Гел TPU
Боја & Шаблон:
Различни шаблон тип
Функција:
Јасно TPU Случај, Силикони Случај, Гума Случај
Fundas Карактеристика:
Само Креиран За Цртање Додатоци
Име На Телефон 1:
за Huawei Чест 6X Телефон Случаи
Име На Телефон 2:
за Huawei Чест GR5 2017 Покрие Школка
Име На Телефон 3:
за Huawei Mate9 Лајт Fundas Coque
моден дизајн:
Лесно да го вметнете и Отстранете
Продажба Начин:
промет на големо и промет на мало со
капка shpping:
Поддршка

Најдобри понуди