• Неодамнешно
  • -8 %
Тенок PC Солидна Боја Тешко Школка Заштитни Случај Задниот Поклопец За Google Пиксели 2 XL

Тенок PC Солидна Боја Тешко Школка Заштитни Случај Задниот Поклопец За Google Пиксели 2 XL

DEN 66.00
DEN 72.00

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме да се разбере
Пакетот Вклучува : 1 x Случај Покрие ве Молиме љубезно Забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби, Не мало кутија! Во светот превозот, освен области исклучени – кликнете на "Превозот и плаќања" за детали. Во случај на ставката што сте ја добиле не е во ред, ве молиме да ги фотографиите и контактирајте со нас. Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени. Pls им овозможи мало задоцнување.
Бразил , обично трае околу 30~60 дена. Ние ќе ви испратиме точни.
Гаранција 1 година гаранција, купи со доверба.
Русија Федерација , обично трае околу 25~50 дена, Pls им овозможи мало задоцнување. Ве молиме љубезно ве молиме да забележите дека нашите работното време е :
09 : 00-18 : 00 GMT+8, Хонгконг време. Ние или ќе ви испрати нова или да му даде вашите пари назад. Ние ќе ви испратиме нова штом ќе ја прими неговиот објект.
Се враќа Ние го прифаќаме aliexpress политика на враќање. Ве молиме контактирајте не за било какви проблеми и решенија. Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби, Не мало кутија!
Ве молиме љубезно забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Предмети се испраќаат од воздухопловната, 15-25 Работни дена да повеќето земји и области -ве молиме погледнете во табелата подолу за време на испорака. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите
Повратни информации
Ви благодариме и да уживаат во купувањето од нас на Aliexpress!
Комуникацијата е важна. Ние и ветуваме да ви одговори во рок од 24 деловни часа. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Боите можат да бидат различни, како разлика екранот.
Опис : 100% Сосема Нов и Висок квалитет, Брзо и лесно да се стави на телефонот и отстранете ја и повторно Заштити вашиот мобилен телефон од удари и надворешни прашина Заштитна задниот поклопец случај за Google Пиксели 2 XL, не е компатибилна со други уреди со Висок квалитет тешко КОМПЈУТЕР материјал обезбедува целосна заштита од гребнатини, испакнатини и капки Трајни и функционална, идеален за секојдневна употреба Добро дизајнирани случај обезбедува лесен за инсталација и отстранување, без употреба на алатки Прецизни cutouts,целосен пристап до сите функции (Камери, Звучници, Пристаништа и Копчиња) Тенок и лесен, удобен за лизгање во и надвор од џебовите Прецизни cutouts даде целосен пристап кон пристаништа, звучници и камера убава и практична поклопец за вашиот smartphone убав подарок за вашиот пријател, и вашите семејства
Карактеристики : Материјал : PC Боја : Сина, Црвена, Црна Стил : Задниот Поклопец Шаблон Тип : Солидна Компатибилна со : за Google Пиксели 2 XL
Answer : ___________________________ Note : 1.

Други карактеристики

Бренд Име:
Vanker
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична
Компатибилен Бренд:
за Google Пиксели 2 XL
Материјал:
PC
боја:
сина, црвена, црна
Стил:
задниот поклопец
Шаблон Тип:
Цврста
Компатибилен со:
за Google Пиксели 2 XL

Најдобри понуди