• Неодамнешно
  • -12 %
Маска OPPO F5 Случај Флип Кожа Случај за OPPO F5 Паричникот Случај Заштитна Мека TPU Силиконска Маска За OPPO F5 Телефон Торба HATOLY

Маска OPPO F5 Случај Флип Кожа Случај за OPPO F5 Паричникот Случај Заштитна Мека TPU Силиконска Маска За OPPO F5 Телефон

DEN 177.00
DEN 201.12

Количина на стоки
Тековен


Продажба На Точки>>
[ Број на модел ] : За OPPO F5
[Материјал] : Направени Од Високо Квалитетна Кожа+Силикони
[Функција] : Жена ' Стил + S oft TPU + Мода Шема + Олеснување
[Функција] : Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Плаќање
На увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ве молиме консултирајте се со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе бидат на товар при купување на објектот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Превозот
Ние брод во 1-3 дена по расчисти исплата(со исклучок на викенд и државни празници),ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
Се враќа и Размена Политика
Ние прифаќаме враќање и замена ако објектот има каков било дефект.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена, во однос на сите прашања.Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди пријатен шопинг искуство.Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се постигне задоволство,ако има било кое прашање или загриженост со вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Повратни информации
Елени клиент, ве Молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба.Ќе биде многу ценет.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.

Други карактеристики

Бренд Име:
HATOLY
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Потпирач,Со Картичка Џеб,Тешки Заштита
Компатибилен Бренд:
OPPO
дизајн:
Егзотични,Апстракт,Геометриски,Спорт,Мат,Обична,Ткаеше,Симпатична,Гроздобер,Бизнис
Големина:
For OPPO F5 Cases Cover
дизајн стил:
2016 година Делукс Хибрид Флип Паричникот Случај со Држачот за на Рака
Материјал:
Синтетички Кожа мала тежина гума, Силикони TPU Мека Гел
Компатибилен Модел:
За OPPO F5 Флип Случај
Стил:
Лесен пристап до сите џек за слушалки и порт за полнење
Стилот 1:
Заштита на вашиот телефон од гребење, отпечатоци од прсти, паѓа и прашина
Стил 2:
анти-удар заштитник Шок Апсорпција defender Стојат Чанта
Стилот 3:
shockproof мека tpu влијание внатрешна покрие Сите околу заштита
Стилот 4:
Магнетни Кожа потпирачот ID card slot Џеб Lanyard
Бои:
Црна браун црвена Зелена розова телефон школка Чанта Coque
се вклопи во толпата:
бизнис Мажи мода жени човек Популарни жена девојка момче

Најдобри понуди