• Неодамнешно
CaseRiver Huawei P9 Лајт Мини Случај Покрие Меки Силиконски TPU Huawei Нова Лајт 2017 Случај Заштитник Huawei Y6 Про 2017 SLA-L22 Случај

CaseRiver Huawei P9 Лајт Мини Случај Покрие Меки Силиконски TPU Huawei Нова Лајт 2017 Случај Заштитник Huawei Y6 Про

DEN 57.60

Количина на стоки
Тековен

Повеќе Модели Во Парк Добредојдовте На Нашата Продавница Опис : - 100% Сосема Нов Висок Квалитет на Модата Случај ЗА 5.0" Huawei P9 Лајт Мини = 5.0" Huawei Y6 Про 2017 = 5.0" Huawei Уживаат 7 = 5.0" Huawei Нова Лајт 2017 SLA-L22 RU Верзија Забелешка : Тоа НЕ е ЗА Huawei P9 Лајт ! Тоа НЕ е ЗА Huawei P9 Mini ! Тоа НЕ е ЗА Huawei Y6 PRO ! Тоа е ЗАБЕЛЕШКА ЗА Huawei Нова Лајт ! - Изработени од Мек TPU Силиконски Материјал, 360 степени Заштита ,Заштита од гребнатини и паѓа - Симпатична и Модните Модели се Насликани Дизајн - Обоени Цртање Технологија - Обезбедува максимална заштита и спречува гребнатини, чипс и нечистотијата од таложење; Ултра трајни и стилски преносни случај за вашиот Телефон му се потребни. - Бои : 20 Бои За Избор - Лесно да се однесуваат и да ги отстраните - мала Тежина и издржливи, Елегантен и Свитливи & Тешки руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот Име и презиме(вклучува 3 делови барем), Post Code (Шест Броеви) и Точни англиски Адреса, кога ќе цел, поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно . - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога ставање ред. Производи Покаже :
- Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика.
ЗА ПРЕВОЗОТ Пакет ќе биде предаден во 2-3 работни дена, со) Кина Обичен Мал Пакет Плус (Бесплатен превозот) , Таа има само следење на информации во Кина, но исто толку брзо како Кина Пост Воздух Mail. Б) Кина Пост Воздух Mail, Тоа е следење на информации во меѓународните, но треба да додадете дополнителни превозот цена. Ве молиме пополнете Detail & Точни англиски Адреса и Тел за Сите Купувачи. ЗОШТО ДА ГО ОДБЕРЕТЕ НАС ? Ние сме професионална снабдувач на мобилни телефони и додатоци. 1. Најдобра цена и услуга, лесно да се меша цел за речиси сите познати бренд случаи. 2. Производите ќе бидат испорака во рок од 2-3 работни дена по исплата потврди. (освен OEM цел) 3. Ќе заштедите многу време и пари, ако работат заедно со нас. 4. Исто така може да ги прифати OEM наредби и Целата наредби (ние може да се разговара повеќе детали преку е-маил)

Други карактеристики

Материјал:
Мека P9 Лајт Мини
дизајн:
Еднорог,Апстракт,Транспарентен,Животно,Симпатична,Флорални,Squishy,Ткаеше,Егзотични,Фламинго
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Големина:
5.0
Бренд Име:
CaseRiver
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Huawei
Карактеристики:
Назад Слики Со Страни Транспарентен Случај
боја:
20 Обрасци Насликани Бои за Избор
Видови:
Назад Слики Со Страни Транспарентен Случај
квалитет:
100% сосема нов и висок квалитет
Стил:
Мода и Слатки Назад Заштитна Телефон Случај Маска
Функција:
Заштита од Гребнатини и Паѓа
Одговара Модел На Телефон:
ЗА Huawei P9 Лајт Мини / Huawei Y6 Про 2017 SLA-L22
Dropshipping:
Поддршка Huawei P9 Лајт Мини Случај
микс цел:
Поддршка Случај Huawei P9 Лајт Мини
Функција:
Обоени Сликарство Huawei Y6 Про 2017 Случај
Материјал:
Меки Силиконски TPU Huawei Нова Лајт 2017 Случај Маска

Најдобри понуди