• Неодамнешно
  • -5 %
за Nokia 640 Случај Покритие за Nokia Microsoft Lumia 640 Силикони Мобилен Телефон Случај Мека TPU Школка за lumia 640 XL 650 550 Coque

за Nokia 640 Случај Покритие за Nokia Microsoft Lumia 640 Силикони Мобилен Телефон Случај Мека TPU Школка за lumia 640

DEN 82.00
DEN 85.92

Количина на стоки
Тековен

BEBIRDCASE е добро позната трговска марка во Кина. BEBIRDCASE е посветен на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и одлична услуга. Производите се продаваат и дома и во странство, освојувајќи корист и комплимент од клиенти. BEBIRDCASE е вашиот Најдобар избор. Посетете ја нашата Службен Store : https : //www.aliexpress.com/store/all-wholesale-products/636329.html
Опис На Производот>>>
1. Нов Бренд на Модниот Мека TPU Телефон Случај
2. Компатибилен Телефон Број На Моделот : За Nokia Series
3. Висок Квалитет и ниска Цена
4.Го заштитува вашиот телефон од нечистотија, гребнатини, dings и шок
5.Фа shion дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме.
6.Совршено одговара на обликот.
7.Издржливи и перат.
8.Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети.
Нашите Предности >>
Пад на Превозот поддршка , ќе се обезбеди слики
Вистински Бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Брзо се Подготви објект во 48 часа
Трговија на големо може да уживаат ГОЛЕМИ попусти и Брза испорака метод Бесплатен превозот
Нашата Компанија Предност>>>
Обезбеди вистинска слика за препродавач!
Продажба На Точки >>
Совршено опремени +Висок квалитет TPU + Луксузни Модни Шема + Бесплатен Превозот + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна

Други карактеристики

Материјал:
за Nokia Lumia 640, за Nokia 640XL, за Nokia Lumia 650, за Nokia Lumia 550, за Nokia 3, за Nokia 5
Бренд Име:
BEBIRDCASE
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Nokia
дизајн:
Цвеќиња,Ткаеше,Симпатична,Спорт,Егзотични,Животински,Сјајна,Апстракт
Карактеристики:
Моден Насликани 2017 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Маска
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++
Материјал:
Мека Silm TPU Силикони
Стил:
Луксузна Печатење Телефон Случај
Одговара На Модел Број 3:
за Nokia Microsoft Lumia 3 5
Функција:
Висок Квалитет На Модата Печатени Мека Мобилен Телефон
Одговара На Модел Број 4:
за Nokia Microsoft Lumia 640XL 640
Одговара На Модел Број 1:
за Nokia Microsoft Lumia 650
Продажбата на начин:
Трговија на големо и на Мало со бесплатен превозот
Времето на Пазарот:
2017 Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque Fundas Школка Capa
Одговара На Модел Број 2:
за Nokia Microsoft Lumia 550

Најдобри понуди