• Неодамнешно
  • -15 %
SZLHRSD Топла Продажба! за Bluboo D2 Случај Нов Пристигнување Мода Флип Кожа Заштитна Маска

SZLHRSD Топла Продажба! за Bluboo D2 Случај Нов Пристигнување Мода Флип Кожа Заштитна Маска

DEN 204.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи. Поштенски код Инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.

Други карактеристики

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Флип Кожа Заштитна Маска
дизајн:
Обична,Бизнис
Големина:
5.2 inch
Бренд Име:
SZLHRSD
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
за Bluboo D2
Модел 1:
за Bluboo D2

Најдобри понуди