• Неодамнешно
  • -15 %
5 Бои Нов Бренд Гроздобер Случај за полнење За Motorola Мото G5S Плус Телефон Магнет Флип Стојат Случај Покрие Мат СТП Кожа Материјал

5 Бои Нов Бренд Гроздобер Случај за полнење За Motorola Мото G5S Плус Телефон Магнет Флип Стојат Случај Покрие Мат СТП

DEN 428.00
DEN 503.52

Количина на стоки
Тековен


Покрие Случај за полнење За Motorola Мото G5 S Плус (5.5 inch)
Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП
за да се добие specila попуст за вашиот втор ред !
>> 100% Живеат Пука
Топло Информации :
Пад на превозот и мешани бои, поддржани
Нудат оригинални фотографии до нашата supre агенти и старите пријатели
Друг Објект може да се допаѓа

Други карактеристики

Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Компатибилен Бренд:
Motorola
дизајн:
Гроздобер,Бизнис,Обична,Мат
Големина:
5.5
Карактеристики:
Гроздобер
квалитет:
А+++++
боја:
како се покаже слика
Пад на превозот:
Yes
функција 1:
Стојат Флип Магнетно
Карактеристика 2:
оригинален бренд
функција 3:
Напредни Персонализација
Feature4:
Бесплатни Подароци

Најдобри понуди