• Неодамнешно
  • -31 %
За OnePlus 5T 6.01 Луксузни Микрофибер Кожа Ракав Телефон Торба Случај Покрие Holster За Еден Плус 5T

За OnePlus 5T 6.01 Луксузни Микрофибер Кожа Ракав Телефон Торба Случај Покрие Holster За Еден Плус 5T

DEN 420.00
DEN 609.60

Количина на стоки
Тековен


За One Plus 5 T 6.01" Луксузни Микрофибер Кожа Ракав Телефон
Торба Случај Покрие Holster За Еден Плус 5 T
1.Оваа торбичка направени од ultrathin луксузни висок квалитет микрофибер кожа , има флексибилност , па телефонот нема да падне
2.спореди вистинска кожа , тоа е повеќе солидна
3.внатре , тоа е не-плетени влакна , кој е многу мек , сите круг заштита за вашиот телефон !

Други карактеристики

Материјал:
кожа
Карактеристики:
кожа ракав
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
Обична,Сјајни,Бизнис,Гроздобер
Големина:
For OnePlus 5T
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Oneplus

Најдобри понуди