• Неодамнешно
  • -32 %
За Леново P2 Мека TPU Мобилен Телефон Случаи Мода Печатени За Леново C72 P2c72 P2A40 P2A42 Опфаќа За Coque Леново P2 Fundas

За Леново P2 Мека TPU Мобилен Телефон Случаи Мода Печатени За Леново C72 P2c72 P2A40 P2A42 Опфаќа За Coque Леново P2

DEN 71.00
DEN 104.16

Количина на стоки
Тековен


.
За Леново P2 Мека TPU Мобилен Телефон Случаи Мода Печатени За Леново C72 P2c72 P2 A40 P2 A42 Опфаќа За Coque Леново P2 Fundas
Опис >>
Уживајте во 5% Попуст доколку се купи на повеќе од 3 ЕЕЗ
[Материјал] : Висок Квалитет на Мек Силикон за Леново Атмосфера, P2 / P2 A42
[Случај Големина] : 5.5 Инчен.. Телефон Големина [153 x 76 x 8.3 мм]
[Стил] : Светло Стил + Смешно Прилично Симпатична Модел На Кожата
[Функција] : Транспарентна + Ултра Тенок Тенка + Мек, Флексибилен
[Функција] : Резервни Заштитни Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорен на
[Услуга] : Врвен Квалитет Осигурување + Брзо Брод во 1-2 дена
Капка Брод Поддршка !! Трговија На Големо Голем Попуст За Поддршка !!
Телефон Случај Шоу
Повеќе Слики за Леново Атмосфера, P2 ,ве Молиме Кликнете на>>
. Услуга : Превозот : 1. Ние гарантираме за да превозот надвор рок од 1-2 дена по исплата потврда ( се Очекува Празник ќе го одложи ) 2. Ве молиме љубезно се обезбеди вашето Име и презиме ( Обично е три name), ако сте од Русија,Или ќе го пропушти recieving вашиот парцела.ви благодариме. 3. Ние брод во светот од страна на EMS , DHL, UPS-от , Fed Ex , ТНТ , E-Пакет , Кина Пост итн.
За Повратни Информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди на преглед.
Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации,ви благодариме!
На dd нас :
Доколку ви се допаѓа нашата продавница,може да се задржи во умот нашата онлајн продавница : WISAPI Продавница
За да најдете ни лесно следниот пат, Можете да :

Други карактеристики

Бренд Име:
WISAPI
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Леново
дизајн:
Мат,Обична,Ткаеше,Транспарентна
Големина:
for Lenovo Vibe P2 / 5.5 inch
Карактеристики:
HD Слики
Материјал:
100% Нов & Висок Квалитет Меки Силиконски Гел TPU
Боја & Шаблон:
Моден Различен Модел Тип
Функција:
Јасно TPU Случај, Силикони Случај, Гума Случај
Fundas Карактеристика:
Само Креиран За Цртање Додатоци
Име На Телефон 1:
За Леново Атмосфера, P2 Случај
Име На Телефон 2:
за Леново P2a42 Маска
Име На Телефон 3:
за Леново P2c72 Capa
моден дизајн:
Лесно да го вметнете и Отстранете
Продажба Начин:
промет на големо и промет на мало со
капка shpping:
Поддршка

Најдобри понуди