• Неодамнешно
Msvii Coque Huawei Нова 2i случај Луксузни покритие За huawei nova2i случај ултра тенок тешко PC покритие За huawei нова 2 јас телефон случај 5.9

Msvii Coque Huawei Нова 2i случај Луксузни покритие За huawei nova2i случај ултра тенок тешко PC покритие За huawei нова

DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен

Повеќе За Производот
Цена : 6.99 US $ 4.99 / Цена
Цена : 6.98 US $ 4.98 / Цена
Цена : 6.99 US $ 4.99 / Цена
Цена : 13.98 US $ 11.98 / Цена
Цена : 6.99 US $ 4.99 / Цена
Цена : 13.98 US $ 11.98 / Цена
Цена : 6.98 US $ 4.98 / Цена
Цена : 6.98 US $ 4.98 / Цена ...
Карактеристики : 1. 100% оригинални Msvii сосема нов висок квалитет. 2. Висок квалитет Ултра-тенок Мат тешко пластични Заштитни случај,Модата и луксузот. 3. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстранете 4. Заштити површината против триење и покритие нула знаци ,прашина , отпечатоци од прсти 5. Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња,контрола и пристаништа, без отстранување на случај 6. Лесно да се инсталира 7. Совршено опремени за вашите телефони. 8.Контактирате за ако имате било какви прашања во врска со нашиот објект. Пакети вклучуваат : 1.случај x 1 buc
Ултра Тенок 0.7 мм Мат Случај за Huawei Нова 2i
URTAL ТЕНКА / ЗАДРЖИ ОРИГИНАЛНАТА ФОРМА ЗА
Huawei Нова 2i
Одлични Зафат + Џеб-Friendly
SILKLY МАЗНА ТЕКСТУРА
Класичната Мат финиш носи мазна, свиленкаста текстура
ОБЛИК НА СЛУЧАЈ
Висок квалитет и облик случај направени од страна на премиум поликарбонат
0.7 MM
Рамнотежа точка за тенок изглед и заштита на функција
АНТИ-ОТПЕЧАТОЦИ ОД ПРСТИ
Мазна мат финиш направи тоа да се случи
3 СЛОЕВИ = 1 СВЕТЛА REDMI 4 X СЛУЧАЈ
Метална подлога боја + носат-доказ боење+ свилен мазна завршница
0.2 ММ
0.2 мм покрена усна заштита на камерата од дневниот абразија
СТРАТЕШКИ АГОЛ ЈАЗ
Лесна инсталација, бидејќи на стратегија базирана агол празнини
КОПЧИЊА ЗАШТИТА
Отварање на копчето дизајн се задржи оригиналната кликнете одговор
ENHANCED АГЛИ
Подобрена технологија чувари на вашиот телефон од капки и влијанија
ПРЕЦИЗНИ CUTOUTS ПРЕЦИЗНИ
Прецизни cutouts овозможува брз пристап и обезбедува квалитет на тон
РАКА ЧУВСТВО
Свилен Мазна Текстура
МАЗНА, СВИЛЕНКАСТА
Класичната Мат финиш носи мазна, свиленкаста текстура
ПАКУВАЊЕ & ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА
Уживајте во Мирот на умот со Ali Express врата-до-врата пакување и испорака заштита

Други карактеристики

Материјал:
За Huawei Нова 2i
Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер,Мат
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
Msvii
Големина:
5.9''
Име на производ:
Случај За Huawei Нова 2i
Материјал:
Врвен квалитет на КОМПЈУТЕР
Место на Потекло:
Шенжен, Guangdong, Кина (Копно)
боја:
Покаже како слики
Фабриката Трговија На Големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Yes
Пакување:
MSVII оригинален бренд пакување

Најдобри понуди