• Неодамнешно
  • -10 %
Луксузна Паричникот СТП Кожа Случај За LG K10 Lte K430ds K430 K420N K410 K 10 Флип Заштитна Телефон Случај Задната Маска за Кожа Со Слот

Луксузна Паричникот СТП Кожа Случај За LG K10 Lte K430ds K430 K420N K410 K 10 Флип Заштитна Телефон Случај Задната Маска

DEN 181.00
DEN 201.60

Количина на стоки
Тековен


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка. Луксузна Паричникот СТП Кожа Случај За LG K10 Lte K430ds K430 K420 N K410 K 10 Флип Заштитна Телефон Случај Задната Маска за Кожа Со Слот
Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Оригиналниот кожа случај телефон школка задниот поклопец. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%.

Други карактеристики

Материјал:
кожа
Големина:
5.3 inches
Карактеристики:
Луксузна СТП кожа
Бренд Име:
MODAZONGYE
дизајн:
Обична
Тип:
Паричникот Случај
Компатибилен Бренд:
LG
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Dropshipping:
Поддршка
микс боја:
Поддршка
Wholesales:
Поддршка
Додаток Тип:
Moblie Телефон Торба
квалитет:
Висок квалитет
Компатибилен 1:
За LG K10 Маска
Компатибилен 2:
За LG K10 Случај
Компатибилен 3:
За LG K10 Lte Случај
Компатибилен 4:
За LG K10 Покрива Кожата
Број На Модел На:
Телефон Случај За LG K10

Најдобри понуди