• Неодамнешно
  • -22 %
Морон Покрие Случај За Sony Xperia ZL L35h C6503 C6502 Висок Квалитет Луксузни Вистинска Кожа Флип Стојат Мобилен Телефон Торба +бесплатен подарок

Морон Покрие Случај За Sony Xperia ZL L35h C6503 C6502 Висок Квалитет Луксузни Вистинска Кожа Флип Стојат Мобилен Телефон

DEN 705.00
DEN 903.84

Количина на стоки
Тековен


Покрие Случај За Sony Xperia ZL L35h C6503 C6502 (5.0 инчен)
Продажба На Поени :
Луксузна + Врвен Квалитет + Вистинска Кожа + Флип Стојат = Покрие Случај
Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП
за да се добие specila попуст за вашиот втор ред !
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
>> 100% Живеат Пука

Други карактеристики

Материјал:
Вистинска Кожа
дизајн:
Гроздобер,Бизнис,Обичен
Големина:
5.0''
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Карактеристики:
Бизнис & Гроздобер
Бренд Име:
Aimak
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Тип:
Флип Случај
боја:
како се покаже слика
квалитет:
Врвен Квалитет На+++++
Продажбата на режимот:
трговија на големо и на мало
Од:
Фабриката за директно снабдување
цена:
Попуст Цена
Продажба:
Мешаната серија
Функција:
Флип Стојат Покрие Случај
Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
За Sony Xperia ZL L35h C6503 C6502

Најдобри понуди