• Неодамнешно
  • -35 %
Нови Мулти Бои Луксузни Rubberized Мат Пластика тежок Случај Покритие За HTC Желба 530 / Желба 630 5.0 инчен Мобилен Телефон Покрие Случаи

Нови Мулти Бои Луксузни Rubberized Мат Пластика тежок Случај Покритие За HTC Желба 530 / Желба 630 5.0 инчен Мобилен

DEN 93.00
DEN 143.04

Количина на стоки
Тековен

Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) Повратни информации . Во светот;
2).

Други карактеристики

Компатибилен Бренд:
HTC
Големина:
146.9 x 70.9 x 8.3 mm 5.0 inch
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
снег welkin
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Тежок случај
дизајн:
Обична
дизајн:
Луксузна Rubberized Matte
Пад на превозот:
Поддршка
функција 1:
Shockproof Мобилен Телефон Accessaries
Карактеристика 2:
Силни Заштитни Тешко Назад Случај
квалитет:
Висок квалитет
Состојба:
2016 Година Нови На Пазарот И Топла Продажба
Број На Модел На:
За HTC Желба 530 / Желба 630 5.0 инчен

Најдобри понуди