• Неодамнешно
  • -10 %
Ретро Лудиот Коњ Шема прекривачот За Sony Xperia E4 Назад coque capinha Паричникот СТП Кожа Случај Со Стојат Држачот на fundas

Ретро Лудиот Коњ Шема прекривачот За Sony Xperia E4 Назад coque capinha Паричникот СТП Кожа Случај Со Стојат Држачот

DEN 173.00
DEN 192.00

Количина на стоки
Тековен

За првите 2 месеци, ние ќе плати еден начин превозот цена од Кина на купувачот. Особено во шпицот пати. Ви благодариме за вашиот вид разбирање. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, бидејќи ние мислиме дека ова е win-win ситуација.Ако ви треба целосна следење,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" или Други Брзо Deivery, и да додадете на пари за следење. Купувачот треба да се обезбеди објект е во ре-sellable состојба. Повратни информации : 1. Се враќа за замена се дозволени и треба да биде инициран од страна на купувачот во рок од 10 дена од денот на приемот. Стока, оштетени или исчезнати компоненти нема да бидат прифатени за замена. Delievery време pls се однесуваат на табелата подолу : ве Молиме имајте предвид дека delievery време може да се разликува.
Превозот и Ракувањето со : Ние ќе се определи превозот курир, во секој оглас, најчесто ние брод од воздухопловната. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, откако добивме вашиот compiment и ве молиме проверете ја вашата спам поле ако не сте го доби нашиот одговор во рок од 48 часа. Цените во нашата онлајн продавница не содржат било кој данок, царина или други давачки, купувачот треба да ги знаат своите увозни регулативи. Ве молиме Contanc на нас кога ќе го добиете проблем на транспорт на владата и време : 1. Сите такви трошоци настанати ќе биде на купувачи " сметка.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 60 работни денови, Ако по 60 работни денови уште не сте ја прими пратката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена под никакви околности. Фотографиите прикажуваат на нашите продавница е само за илустрација цел само.Ако вашиот потврда време ќе крај, уште не сте ја прими пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас во прв пат. Ако вашите купени предмети се вратени на нас поради дестинација земји " обичаи или поштенска канцеларија, ние ќе испрати но купувачи мора да го плати превозот на трошоците што ќе настанат. Pls проверете со вашиот царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат. Увозни давачки, даноци и/или било кои локални трошоци не се вклучени во точка цена или превозот товарни обвиненија. Ако не го добиете вашиот цел на време, pls контактирајте со нас прв и дозволете ни да ви помогне да го направите истрагата.

Други карактеристики

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Големина:
20*10*2
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична
Карактеристики:
Лудиот Коњ Кожата Прекривачот Стојат Паричникот Кожа Случај
Тип:
Паричникот Случај
Бренд Име:
LUOSHUYAN
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
SKU:
DKS082
Comptible Модел:
За Sony Xperia E4
статус:
во парк
боја:
како се покаже слика
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
Трговија на големо поддршка
Пакет:
OPP вреќа
Стил:
Моден
Број На Модел На:
За Sony Xperia E4

Најдобри понуди