• Неодамнешно
  • -10 %
Шарени флеш точка мат Заштитна Фолија Заврши Кожата Видиме назад ставете Заштитни Мраз Налепница За Samsung Галакси S9/S9plus

Шарени флеш точка мат Заштитна Фолија Заврши Кожата Видиме назад ставете Заштитни Мраз Налепница За Samsung Галакси S9/S9plus

DEN 82.00
DEN 90.72

Количина на стоки
Тековен


Шарени флеш точка мат Заштитна Фолија Заврши Кожата Видиме назад ставете Заштитни Мраз Филм Налепница За Samsung Галакси S9/S9plus
Опис на производот>>> име на Производ : Жица цртање општи налепницата на Производот материјал : увезени отпорно на гребење, носат-отпор, не исчезнува, не degumming, матирано површината на Производот својства : стручна лична заштита за мобилни телефони, убава личност Производ синопсис : овој производ КОРИСТИ увоз материјал, 3 м лепак водич резервоарот за гас, елаборат дизајн, прецизни димензии, но со вашиот мобилен телефон совршен фузија како еден! Кул изглед, откриваат вашата уникатна личност! Производ синопсис : Содржи paster (страна) Пред филмот на екранот некои празен од (шупливи надвор дизајн)
Пред и по филмот се два слоја на дизајн, умерена дебелина (3 слоеви)

Други карактеристики

Материјал:
за Галакси S9, за Галакси S9Plus
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S9 Плус,Галакси S9
Компатибилен Бренд:
Samsung
дизајн:
Мат,Обичен
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
ПВЦ врати залепи налепница
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
HengLiTai
Големина:
For Samsung Galaxy S9/S9plus
Материјал:
пвц налепница

Најдобри понуди