• Неодамнешно
  • -5 %
xiaomi redmi забелешка 5 Случај redmi забелешка 5 про премиер случај NILLKIN Супер Матирано Shield мат тешко задниот поклопец +бесплатно екран заштитник

xiaomi redmi забелешка 5 Случај redmi забелешка 5 про премиер случај NILLKIN Супер Матирано Shield мат тешко задниот

DEN 345.00
DEN 363.36

Количина на стоки
Тековен


Ве молиме Погледнете го избришете фотографијата, Redmi Забелешка 5 Индиската верзија не може да се користи .
случај само за redmi Забелешка 5 Кинески верзија и redmi забелешка 5 Про Индиската верзија и redmi забелешка 5 Про Глобална верзија
Почитувани Клиент : ви посакам Добредојде на нашиот бренд продавница, имаме висок квалитет на производ со пониска цена, и поддршка на големо и мало. Ви посакувам среќен шопинг тука! Ви благодарам многу!
NILLKIN Супер Матирано Штит :
Користете увезени животната средина PC материјали. Формирана од страна на високо прецизни инјектирање
лиење машина со висока температура. Двете страни ги користат најновите dustless matte
УВ сликарство технологија, со удобно чувство на допир и елегантен изглед.
На ригидност е доволно добар да не пренесувате и да прекинеме лесно. Отворен калап според
за вистински мобилен телефон со прецизна функција дупки. Може да се справи како слободно, како што сака.
На површината се користи за истакнатите точка дизајн, носат-отпорни, анти-лизгање, прашина-доказ,
анти-отпечатоци и лесно да се чисти.
Имаме професионална услуга и конкурентна цена и брза испорака. Толку повеќе ќе ви ги купите, подобра цена што може да се преговара

Други карактеристики

дизајн:
Бизнис,Обична,Мат
Големина:
for xiaomi redmi note 5 /note 5 pro prime
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
NILLKIN
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Карактеристики:
NILLKIN Супер Матирано Случај Маска
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
Yes
боја:
црна,бела,црвена,златна
додаток:
екран филм , де-бришење прашина бришење прашина налепница , екран платно
Производот Категорија:
задниот поклопец случај
Начин На Продажба.:
Мало И Трговија На Големо
Место:
Шенжен Guangdong Кина
NILLKIN:
NILLKIN Супер Матирано Shield случај
Мало Пакет:
Yes

Најдобри понуди