• Неодамнешно
  • -17 %
Жешка! (3 Стилови) Луксуз За Coque Леново K5 Случај Флип СТП Кожа Телефон Случај За Леново K5 Случај Паричникот Книга Мобилен Телефон Coque Funda

Жешка! (3 Стилови) Луксуз За Coque Леново K5 Случај Флип СТП Кожа Телефон Случај За Леново K5 Случај Паричникот Книга

DEN 119.00
DEN 143.52

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте На Нашата Продавница
За нашиот производ : Ние се обидуваме се потрудиме да ви даде најдобри производи За нашата услуга : се однесуваме секој клиент искрено ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас За превоз : Ние нормално испратите Кина пост мали парцели, но ако ви треба побрзо ве молиме изберете локација за подигнување или ЕМС ... Последна Благодарност за купување на нашите производи, кога ќе се колет ,се имате било какви проблеми контактирајте со нас ако сакате тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди во вашите повратни информации, ние ќе направите подобро за вас ,ви благодариме ~~~

Други карактеристики

Бренд Име:
VBNM
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Потпирач,Со Картичка Џеб
Компатибилен Бренд:
Леново
дизајн:
Jewelled,Метален,Сјајни,Обична,Симпатична,Сјајот,Бизнис
Големина:
For Coque Lenovo K5
Карактеристики:
Флип / Држачот / Стенд
Компатибилен 1:
Паричникот Случај за Coque Леново K5
Компатибилен 2:
Телефон Случај за Coque Леново K 5
Компатибилен 3:
Случај за Coque Леново K5
Компатибилен 4:
Флип Случај за Coque Леново K5
квалитет:
А+++++
Материјал:
СТП Кожа
Стилови:
обезбеди 3 стилови
Comaptible Модел Леново:
Леново k5 случај
Comaptible Леново Модел 1:
Леново K5 Атмосфера Funda
Comaptible Леново Модел 2:
Леново K5 a6020 Маска

Најдобри понуди