• Неодамнешно
  • -34 %
За Oneplus 5 5T случај Бранеа Карбонски Влакна Мека TPU Силикони Задниот Поклопец За Oneplus 3 3T Луксузни Тенок Заштитен Coque Fundas

За Oneplus 5 5T случај Бранеа Карбонски Влакна Мека TPU Силикони Задниот Поклопец За Oneplus 3 3T Луксузни Тенок Заштитен

DEN 94.00
DEN 141.60

Количина на стоки
Тековен


Опис на производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Случај е Направен од високо-квалитет Мека TPU + КОМПЈУТЕР Материјал. Уникатен 2 во 1 Двоен Слој Хибрид Shockproof Влијание Дизајн Анти-Пропадна + отпорно на Гребење + Нечистотија-отпорни Одлична Заштита за вашиот телефон. Ултра тенок Совршено одговара на обликот.Едноставен за инсталација и отстранување.
ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1.Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите, корисниците повратни информации е од најголем важност. 2.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и добри коментари откако ќе се примени на објект, на кој ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. 3.Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. 4.Во врска со тоа како да се направи ревизија на вашите повратни информации од позитивни или неутрални да се позитивни, може да се однесуваат на "Како можам да го ревидира повратни информации?" на помош центар на Ali Express.

Други карактеристики

Материјал:
За OnePlus 3 3T, За OnePlus 5, За OnePlus 5T
дизајн:
Гроздобер,Бизнис
Големина:
Spigenes For all sizes
Компатибилен Бренд:
Oneplus
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
Salvestro
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Висок Квалитет TPU Силикони Карбонски Влакна
Мало Пакет:
No
квалитет:
Висок Квалитет На+++++
функција 1:
Луксузна Карбонски Влакна TPU Цртање Мобилен Телефон Случај
Карактеристика 2:
Shockproof Целосна Заштита На Покрие Capa Coque
функција 3:
Бранеа Силикони Површина + Мека Мат TPU Рамка
Стил:
Capa coque fundas
Компатибилен Модел 1:
За Oneplus 3 3T случај
Компатибилен Модел 2:
За OnePlus 5 Случај
Компатибилен Модел 3:
за OnePlus 5T Случај
копче:
Мобилен Телефон Додатоци / телефон кеси

Најдобри понуди