• Неодамнешно
  • -14 %
(3 Стил) Cubot R11 Случај 5.5 инчен Паричникот Стил Висок Квалитет на СТП Кожа Флип Задниот Поклопец За Cubot R11 Телефон Торба Случај +Картичка

(3 Стил) Cubot R11 Случај 5.5 инчен Паричникот Стил Висок Квалитет на СТП Кожа Флип Задниот Поклопец За Cubot R11 Телефон

DEN 131.00
DEN 151.68

Количина на стоки
Тековен

(3 Стил) Cubot R11 Случај 5.5 инчен Паричникот Стил Висок Квалитет на СТП Кожа Флип Задниот Поклопец За Cubot R11 Телефон Торба Случај +Картичка
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,
било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не ги обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
За нашиот производ : Ние се обидуваме се потрудиме да ви даде најдобри производи За нашата услуга : се однесуваме секој клиент искрено ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас За превоз : Ние нормално испратите Кина пост мали парцели, но ако ви треба побрзо ве молиме изберете локација за подигнување или ЕМС ... Последна Благодарност за купување на нашите производи, кога ќе се колет ,има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас ако сакате тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди во вашите повратни информации, ние ќе направите подобро за вас ,ви благодариме ~~~

Други карактеристики

Бренд Име:
маслиново лист
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Со Картичка Џеб,Потпирач,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Дланка
дизајн:
Сјајни,Бизнис,Транспарентен,Метален,Гроздобер,Обична,Jewelled,Сјај
Големина:
5.5 inch
Карактеристики:
Стојат Паричникот Флип
Компатибилен 1:
Паричникот Случај за Cubot R11
Компатибилен 2:
Телефон Случај за Cubot R11
статус:
во парк
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Паричникот Случај
Материјал:
СТП Кожа
квалитет:
А+++++
Стилови:
обезбеди 3 стилови

Најдобри понуди