• Неодамнешно
  • -6 %
Телефон Случаи За LG Q6 Случај Покритие За LG Q6 Алфа Случај Меки Силиконски Назад Случај Покритие За LG Q6 Плус X600 X600K X600S X600L Маска

Телефон Случаи За LG Q6 Случај Покритие За LG Q6 Алфа Случај Меки Силиконски Назад Случај Покритие За LG Q6 Плус X600

DEN 81.00
DEN 85.92

Количина на стоки
Тековен

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение.Издржливи и перат.
Опис На Производот>>> 1. Искусни КК постапка. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Преку Кина Пост : Генерално 10-30 работни дена.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Нов Бренд на Модниот Мека TPU Телефон Случај 2. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-2 дена.Заштитете го вашиот вредни investm ent од рбет и да се оштети. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Фа shion дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Или не, ве Молам, точно пред исплата.
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена.Совршено одговара на обликот.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози .

Други карактеристики

Бренд Име:
BEBIRDCASE
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
дизајн:
Цвеќиња,Ткаеше,Симпатична,Спорт,Егзотични,Животински,Сјајна,Апстракт
Големина:
For LG Q6
Карактеристики:
Моден Насликани 2018 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Маска
Компатибилен Бренд:
За LG Q6
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
Микс Боја&Drop превозот:
Целосна Поддршка
Обрасци:
Цвет,Цртан Филм,Животно ,Пејзаж,Дрво,Девојка
Стил:
3D Олеснување Мека TPU Случаи Кеси Опфаќа Мода Печатени Мека Мобилен Телефон
Времето на Пазарот:
2018 Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque Fundas Школка Capa
Продажбата на начин:
Трговија на големо и на Мало со бесплатен превозот
Карактеристика 2:
Луксузна 3D Печатење Телефон Случај,30g
Материјал:
Ултра Мека Silm Тенка TPU Силиконска Маска
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++,25 Patters Печатење
Одговара на Моделот:
За LG Q6

Најдобри понуди