• Неодамнешно
За Nokia 1 Nokia1 за Nokia 2 Калено Стакло Екран Заштитник, Чувар СЛУЧАЈ Филм за Nokia 1 Nokia1 за Nokia 2 Стакло Филм

За Nokia 1 Nokia1 за Nokia 2 Калено Стакло Екран Заштитник, Чувар СЛУЧАЈ Филм за Nokia 1 Nokia1 за Nokia 2 Стакло Филм

DEN 119.52

Количина на стоки
Тековен

Калено Стакло Екран Заштитник Функција >> Материјал : Калено стакло Дебелина : 0.26 mm Цврстина : 9 H Пакет вклучуваат >> 1*Калено стакло Екран заштитник 1*екран чистење на хартија(Сува) 1*Алкохол за чистење на хартија(Мокра) Компатибилни модели>> за Nokia 1 /4.5-инчен за Nokia 2 (ТА-1029 ТА-1035) 5.0-инчен
Функција На Опис

Други карактеристики

Материјал:
за Nokia 1, за Nokia 2
Големина:
for Nokia 2 (TA-1029 TA-1035) 5.0
Карактеристики:
Калено Стакло Екран Заштитник, Чувар СЛУЧАЈ
Бренд Име:
wierss
дизајн:
Транспарентна
Функција:
Анти-удар
Тип:
кристал случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
за Nokia 1 /4.5

Најдобри понуди