• Неодамнешно
  • -25 %
HAMEINUO Еднорог На Виножито Jetpack мобилен телефон Покрие Случај за Huawei Чест 4А-5A 6A 6C 6X 8 9 НОВА ПЛУС ЛАЈТ

HAMEINUO Еднорог На Виножито Jetpack мобилен телефон Покрие Случај за Huawei Чест 4А-5A 6A 6C 6X 8 9 НОВА ПЛУС ЛАЈТ

DEN 105.00
DEN 140.16

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Материјал:
за 5A руската V, за НОВА, за НОВА ЛАЈТ, за НОВА ПЛУС, за чест 4А-за чест 6A, за чест 6C, за чест 6X, за чест 9, за чест 9 лајт, за чест 8, за чест 8 лајт
Бренд Име:
HAMEINUO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Спортски,Украсени
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket

Најдобри понуди