• Неодамнешно
  • -22 %
За Телефонот Случај LG V30 Покрие Ултра-тенок Мазна Назад Заштита Пластични Случај За LG V30 Случај За LGV30 V 30 Moible Школка 6.0

За Телефонот Случај LG V30 Покрие Ултра-тенок Мазна Назад Заштита Пластични Случај За LG V30 Случај За LGV30 V 30 Moible

DEN 141.00
DEN 180.00

Количина на стоки
Тековен


dianxiaobao_2
Продажба На Точки>>
[ Број на модел ] : За LG V30 Случај 6.0 инчен
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број , Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )
торба
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Други карактеристики

Бренд Име:
Wolfrule
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
LG
дизајн:
Обична,Сјајни,Бизнис
Големина:
6.0 inch
Модел На Телефон:
За Случај LG V30
Материјал:
PC
Функција:
Ултра-тенок + Тенок Мазни
боја:
Црна ,Rosegold ,Црвена,Златна,Сина
Стил:
Едноставно,Таписерии
Бесплатен превозот :
Поддршка

Најдобри понуди