• Неодамнешно
  • -6 %
Телефон Случаи За Huawei Чест 7x Случај Мека Силиконска Маска За Чест 7x Coque За Huawei Чест 7X Funda Телефон Случаи на Печатење Корица

Телефон Случаи За Huawei Чест 7x Случај Мека Силиконска Маска За Чест 7x Coque За Huawei Чест 7X Funda Телефон Случаи

DEN 81.00
DEN 85.92

Количина на стоки
Тековен

Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни.Заштитете го вашиот вредни investm ent од рбет и да се оштети.Совршено одговара на обликот. Време на испорака : Преку Ali Express Saver Превозот : Генерално, 26-36 работни дена. Висок Квалитет и ниска Цена 4. Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Квалитет на производи со најниската можна цена. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Компатибилен Модел на Телефон : За Huawei Чест 7 X 3.
Нашите Предности >>
Пад на Превозот поддршка , ќе се обезбеди слики
Вистински Бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Брзо се Подготви објект во 48 часа
Трговија на големо може да уживаат ГОЛЕМИ попусти и Брза испорака метод Бесплатен превозот
Нашата Компанија Предност>>>
Обезбеди вистинска слика за повторно продавачот!
Продажба На Точки >>
Совршено опремени +Висок квалитет TPU + Луксузни Модни Шема + Бесплатен Превозот + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна
Превозот 1.

Други карактеристики

Бренд Име:
BEBIRDCASE
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Цвеќиња,Ткаеше,Симпатична,Спорт,Егзотични,Животински,Сјајна,Апстракт
Големина:
For Huawei Honor 7X
Карактеристики:
Моден Насликани 2018 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Маска
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
Микс Боја&Drop превозот:
Целосна Поддршка
Обрасци:
Цвет,Цртан Филм,Животно ,Пејзаж,Дрво,Девојка
Стил:
3D Олеснување Мека TPU Случаи Кеси Опфаќа Мода Печатени Мека Мобилен Телефон
Времето на Пазарот:
2018 Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque Fundas Школка Capa
Продажбата на начин:
Трговија на големо и на Мало со бесплатен превозот
Карактеристика 2:
Луксузна 3D Печатење Телефон Случај,30g
Материјал:
Ултра Мека Silm Тенка TPU Силиконска Маска
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++,25 Patters Печатење
Одговара на Моделот:
За Huawei Чест 7X

Најдобри понуди