• Неодамнешно
  • -10 %
FSSOBOTLUN За KOOLNEE К1 6.01 Инчен Случај Луксузни Цртан филм Сликарство вертикална телефон торба флип нагоре и надолу СТП Кожа покрие Школка

FSSOBOTLUN За KOOLNEE К1 6.01 Инчен Случај Луксузни Цртан филм Сликарство вертикална телефон торба флип нагоре и надолу

DEN 216.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


Случај Одговара : За KOOLNEE К1 6.01 Инчен

Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на достава.
Руските купувачи ве молиме имајте во предвид! Кога нарачување на стоки, ве молиме пополнете го името на примачот име и презиме, детални адреса, поштенски код и да го провери телефонски број, ви благодариме. Производ детали 100% нов бренд случај 100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник нов стил на дизајн, магија копчето Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење Notice1 : Овој случај рачно изработени,Тоа одговара работи со лепак одбор , кога ќе го залепите телефонскиот, ве молиме цел камерата и звучник дупка да го поклопецот прв ,тогаш тоа ќе биде полесно! Notice2 : На следнава слика е референца сликата, секој модел на камера дупка не е ист, но ние ќе ја испрати на соодветните точни holster на вашата камера модел
Повратни информации е многу важна за нас.
Ние го цениме што ни остави добар рејтинг позитивни повратни информации по добивањето на задоволство на сајтот. Ако имате било каков проблем / прашање / предлог, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации и ниска НСД, Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Гаранција : Ние не поправка или замена на производот со истечен рок на гаранција. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.

Други карактеристики

Материјал:
PU
дизајн:
бизнис
Големина:
For KOOLNEE K1 6.01 Inch
Карактеристики:
Ставете директно вертикална телефон торба флип СТП Кожа маска
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
За KOOLNEE К1 6.01 Инчен
Тип:
Случај

Најдобри понуди