• Неодамнешно
Луксузна Флип Кожа Случај покритие за Meizu M6s mblu S6 32GB 64GB 5.7 за Meizu M5c А5 Телефон Покрие Паричникот случај со Стенд

Луксузна Флип Кожа Случај покритие за Meizu M6s mblu S6 32GB 64GB 5.7 за Meizu M5c А5 Телефон Покрие Паричникот случај

DEN 237.60

Количина на стоки
Тековен

Флип Кожа Случај покрие Паричникот случај со Стојат Продажба поени>> Направен од висок квалитет на СТП кожа, Мода, Трајни, Класичен Моден Дизајн, Паричник Стил со Држачот за картички и да Застане Материјал>> СТП кожа Боја>> Црна,Црвена,Кафеава,Виолетова,Бела Одговара за модел>> за Meizu M6s (mblu S6)(3 GB 32 GB,3 GB 64 GB) 5.7-инчен за Meizu M5c М5 в(Meilan 5 C А5)5.0-инчен Внимание ве молиме>> 1.Ние поддршка Капка-Превозот и да Обезбеди слики на Препродавачи! Ако сакате да трговија на големо,ќе имаме 8 боја,Секоја боја минимум за 10pcs, ве Молиме оставете порака за нас, ние ќе ви даде добра цена. 2.Ако сте руската клиент,ве молиме оставете ги вашите име и презиме! за Meizu M5c М5 в(Meilan 5 C А5)5.0-инчен за Meizu M6s (mblu S6)(3 GB 32 GB,3 GB 64 GB) 5.7-инчен

Други карактеристики

Материјал:
За Meizu M6S, За Meizu M5C
дизајн:
Бизнис,Обичен
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар
Тип:
Паричникот Случај
Карактеристики:
за Meizu M5c М5 в Meilan 5C А5 5.0
Бренд Име:
YINGHUI
Големина:
for Meizu M6s (mblu S6)(3GB 32GB,3GB 64GB) 5.7
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
за Meizu M6s (mblu S6)(3GB 32GB,3GB 64GB) 5.7

Најдобри понуди