• Неодамнешно
  • -20 %
XSKEMP За Samsung Galaxy Tab 4 10.1 T530 T531 T535 T537 СТП Кожа Smart Разбудам Потпирачот Случај Покрие 360 Ротирачки Таблета Случај

XSKEMP За Samsung Galaxy Tab 4 10.1 T530 T531 T535 T537 СТП Кожа Smart Разбудам Потпирачот Случај Покрие 360 Ротирачки

DEN 445.00
DEN 556.32

Количина на стоки
Тековен


XSKEMP За Samsung Galaxy Tab 4 10.1" T530 T531 T535 T537 СТП Кожа Smart Разбудам Потпирачот Случај Покрие 360 Ротирачки Таблета Случај
Опис На Производот :
1 Дискретна магнетни затворање систем
2 Пати-од потпирачот е совршен за раце слободна употреба на вашиот таблет, Лесно слајд во и надвор од skinniest на фармерки
3. Тоа габи, совршено за вашиот таблет е облик додека се овозможува лесен пристап до виталните функции
4. Полно Тело, Заштитник Случај
5. Ефикасно ги штити вашиот Таблет против прашина, нечистотија, се судрат и гребнатини
6. Лесно брзо вклучување или исклучување на инсталацијата, Целосен пристап до сите контрола на копчиња, без отстранување на случај

Други карактеристики

Функција:
Потпирачот,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
дизајн:
Обична,Мат,Геометриски,Сјајна,Бизнис,Апстракт
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
таблета случај
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
10.1 inch
Бренд Име:
XSKEMP
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Потпирач,Shockproof,Капка отпор
Материјал:
СТП Кожа
Компатибилен Модел 1:
За Samsung Galaxy Tab 4 10.1 T530 T531 T535 T537
Тип:
Случај

Најдобри понуди