• Неодамнешно
  • -28 %
KAILYON Половината Торба Камен шема стп Кожа Половината Торба Клип Појас Торбичка Покрие Случај За AGM X2 MAX/ X2 PRO/ X2/ A8/ А2/ X1 A1Q/A8 SE

KAILYON Половината Торба Камен шема стп Кожа Половината Торба Клип Појас Торбичка Покрие Случај За AGM X2 MAX/ X2 PRO/

DEN 455.00
DEN 631.68

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Материјал:
За AGM X2 MAX, За AGM X2 ПРО, За AGM X2, За AGM X1, За AGM A8, За AGM А2, За AGM A1Q, За AGM A8 SE, За AGM X1 МИНИ
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита
дизајн:
Обична,Бизнис,Спорт,Гроздобер
Карактеристики:
појас Половината Торба ков случај
Бренд Име:
KAILYON
Големина:
5.5inch
Тип:
Футроли & Клипови
Компатибилен Бренд:
За AGM X2 MAX/ X2 PRO/ X2/ A8/ А2/ X1 A1Q/A8 SE
Тип:
Случај

Најдобри понуди