• Неодамнешно
  • -20 %
XSKEMP Случај За Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 N8010 Таблета Магнетни Виткање Стојат Стп Кожа Заштитна Таблета Случај Покрие Школка

XSKEMP Случај За Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 N8010 Таблета Магнетни Виткање Стојат Стп Кожа Заштитна Таблета Случај

DEN 445.00
DEN 556.32

Количина на стоки
Тековен


XSKEMP Случај За Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 N8010 Таблета Магнетни Виткање Стојат Стп Кожа Заштитна Таблета Случај Покрие Школка
Опис На Производот :
1 Дискретна магнетни затворање систем
2 Пати-од потпирачот е совршен за раце слободна употреба на вашиот таблет, Лесно слајд во и надвор од skinniest на фармерки
3. Тоа габи, совршено за вашиот таблет е облик додека се овозможува лесен пристап до виталните функции
4. Полно Тело, Заштитник Случај
5. Ефикасно ги штити вашиот Таблет против прашина, нечистотија, се судрат и гребнатини
6. Лесно брзо вклучување или исклучување на инсталацијата, Целосен пристап до сите контрола на копчиња, без отстранување на случај

Други карактеристики

Функција:
Потпирачот,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
дизајн:
Обична,Мат,Геометриски,Сјајна,Бизнис,Апстракт
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
таблета случај
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
10.1 inch
Бренд Име:
XSKEMP
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Потпирач,Shockproof,Капка отпор
Материјал:
СТП Кожа
Компатибилен Модел 1:
за Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 N8010 Таблета
Тип:
Случај

Најдобри понуди