• Неодамнешно
  • -30 %
За Asus Zenfone 3 ZE552KL Салата Спорт Водоотпорен Универзален Мобилен Телефон Половината Кеси Одговара За Asus Zenfone 3 Ласерски ZC551KL

За Asus Zenfone 3 ZE552KL Салата Спорт Водоотпорен Универзален Мобилен Телефон Половината Кеси Одговара За Asus Zenfone

DEN 160.00
DEN 228.00

Количина на стоки
Тековен

Ние сме спремни да го реши секој проблем вклучувајќи неисправни предмети или исчезнати предмети, но ве молиме ни e-mail за наплата или замена.
Гаранција & Политика На Враќање :
1. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да замине на повратни информации до нас.Забелешки :
1. Delievery време pls се однесуваат на табелата подолу : **Pls имајте на ум дека delievery време може да се разликува. Купувачот треба да се обезбеди објект е во ре-sellable состојба. Ние нормално означите вашиот предмет како ПОДАРОК, изјави вредност вообичаено помалку од УСД$30 за товарен лист, со цел да се намали или неважечки вашиот увоз доход.
Превозот И Handl :
Ние ќе се определи превозот курир, во секој оглас, најчесто ние брод од воздухопловната. Ако сакате да се вратите на вашите купени предмети за поправка/замена/наплата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да го испрати назад. Ние НЕ сме одговорни за било доцнење или објект исчезнати за време на delievery inlcuding но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, сила majure итн. Ако вашите купени предмети се вратени на нас поради дестинација земји " обичаи или поштенска канцеларија, ние ќе испрати но купувачи мора да го плати превозот на трошоците што ќе настанат. Pls проверете со вашиот царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат. Особено во шпицот пати.За Asus Zenfone 3 Салата Спорт Водоотпорен Универзален Мобилен Телефон Половината Кеси Случаи Одговара За Asus Zenfone 3 ZE520 KL руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка. Ако имате било какви посебни барања во царинската декларација, pls известите кога ќе ги нарачате. Треба да се потврди со нас пред да плаќаат ако имате било каков сомнеж. Фотографиите прикажуваат на нашите продавница е само за илустрација цел само. Клиентите задоволство е нашата најголема извршување и начин за нас, за успех, затоа вашите повратни информации е многу важно за нас.

Други карактеристики

Материјал:
Најлон
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Водоотпорен,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Едноставен,Спортски
Компатибилен Бренд:
ASUS
Карактеристики:
Салата Водоотпорен Екран На Допир За Половината Торба Универзален Телефон Торбичка
Големина:
24.5*10.3*2
Тип:
Торбичка
Бренд Име:
LUOSHUYAN
боја:
Црна, Розова, Црвена, Црвена Роза, Сина, Небото Сино, Зелено, Oranger
Пакет Тип:
Поли Торба/OPP вреќа
Компатибилен Модел 1:
За Asus ZenFone 3 ZE552KL
Компатибилен Модел 2:
За Asus Zenfone 3 Ласерски ZC551KL
Компатибилен Модел 3:
За Asus Zenfone 3 ZE520KL
Компатибилен Модел 4:
За Asus Zenfone 3

Најдобри понуди