• Неодамнешно
  • -30 %
За Xiaomi Redmi Забелешка 4X Салата Спорт Водоотпорен Универзален Мобилен Телефон Половината Кеси Случаи Одговара За Xiaomi Забелешка 4

За Xiaomi Redmi Забелешка 4X Салата Спорт Водоотпорен Универзален Мобилен Телефон Половината Кеси Случаи Одговара За

DEN 160.00
DEN 228.48

Количина на стоки
Тековен

Превозот во некои земји е побрзо, а некои други земји може да потрае подолго време за да се дојде поради строгите царинење. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, бидејќи ние мислиме дека ова е win-win ситуација.
Гаранција & Политика На Враќање :
1.

Други карактеристики

Материјал:
Најлон
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Водоотпорен,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Едноставен,Спортски
Карактеристики:
Салата Водоотпорен Екран На Допир За Половината Торба Универзален Телефон Торбичка
Тип:
Торбичка
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi Забелешка 4,Redmi Забелешка 4X,Redmi Про
Бренд Име:
LUOSHUYAN
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Големина:
24.5*10.3*2
боја:
Црна, Розова, Црвена, Црвена Роза, Сина, Небото Сино, Зелено, Oranger
Пакет Тип:
Поли Торба/OPP вреќа
Компатибилен Модел 1:
За Xiaomi Забелешка 4
Компатибилен Модел 2:
за Xiaomi Redmi Про
Компатибилен Модел 3:
За Xiaomi Redmi Забелешка 3
Компатибилен Модел 4:
за Xiaomi Redmi Забелешка 4X

Најдобри понуди