• Неодамнешно
  • -27 %
Топла Продажба! Хаиер Ѓумбир G7s Случај 6 Бои Со Висок Квалитет Флип Кожа Со Заштитен Телефонски Покритие За Хаиер Ѓумбир G7s Случај

Топла Продажба! Хаиер Ѓумбир G7s Случај 6 Бои Со Висок Квалитет Флип Кожа Со Заштитен Телефонски Покритие За Хаиер Ѓумбир

DEN 279.00
DEN 382.56

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!
Производ детали
Корисникот за
Хаиер Ѓумбир G7s
Материјал
Висок Квалитет на Луксузни СТП Кожа
Натпревар
100% Совршено Одговараат за Камера/МИКРОФОН/Јачина на звук/Копче Дупка
Боја
Црна, Сина, Кафена И Розова Длабоко Црвена Роза-Црвена
Допир
Тешко Средината Мека
Драг Пријател, Ние се според дупка сајт на вашиот телефон за да се стиска, Секој телефон случај е професионална изменуваат, можеби ние не може да се прикаже слика на дупка сајт, Но ние и ветуваме дека секој телефон случај е 100% совршено одговараат на вашиот телефон на Камерата/МТВ/Јачина на звук/Копче Дупка. Ако не е, ние ќе им даде целосна наплата за вас. Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи. Инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.
Повеќе информации за Производот во нашата продавница,ве молиме одете :

Други карактеристики

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Посебен Случај
Бренд Име:
ACROLRS
дизајн:
бизнис
Тип:
Флип Случај
Големина:
5
Компатибилен Бренд:
Хаиер
Број На Модел На:
Случај За Хаиер Ѓумбир G7s
боја:
Црна, Сина, Кафена И Розова Длабоко Црвена Роза-Црвена
Функција:
100% Одговара за Камера/Flash/Звучници Дупки
is_customized:
Yes

Најдобри понуди